Hakan Çalhanoğlu’ndan Milan sorusuna cevap! ‘Konuşmak istemiyorum’

İtalya Serie A’da şampiyonluğunu ilan eden Inter, Torino’yu Hakan Çalhanoğlu’nun golleriyle 2-0’lık skorla mağlup etti. Torino karşısında unutulmaz bir performans sergileyen Hakan Çalhanoğlu karşılaşmanın ardından konuştu.

Müsabakadaki performansına değinen Hakan Çalhanoğlu, “İki gol atmayı beklemiyordum. Böyle bir stadyumda oynamak, böyle eğlenmek harika” dedi.

Penaltı atışlarındaki başarısına dair gelen soruya Hakan Çalhanoğlu, “Konsantrasyon meselesi, işin sırrı çalışmak” cevabını verdi.

Penaltıda takım arkadaşı Lautaro Martinez ile arasında geçen konuşmaya değinen Hakan Çalhanoğlu, “Lautaro’nun atmasını istedim. Onu gol kralı olarak görmek benim için bir zevk olur. Ama o benim atmamı istedi. Her zaman birlikteyiz, her zaman birlikte eğleniyoruz” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk sonrası eski takımı Milan’a dair kullandığı “intikam” ifadesinin hatırlatılmasının ardından Hakan Çalhanoğlu şu sözleri dile getirdi:

“Ben zaten konuştum, bugün kutlama günü. Onlar hakkında konuşmak istemiyorum. Bugün eğleniyorum.”

Şampiyonluk sonrası yayınlarının spontane geliştiğini belirten Hakan Çalhanoğlu, Inter’e olan bağlılığına dair şu ifadeleri kullandı: “Inter benim için her şey, seviyemi yükselttiler. Onlar için her şeyi yaparım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir